محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

دیده بان محترم بیان کردند: اگر می‌خواهی بدانی کجا ایستاده‌ای و رحمت خداوند چقدر شامل تک‌تک ما شده که امیدوارم در ذهن و تفکرمان این موضوع را حس کنیم. در این جهان فیزیکی ما طبق فرموده آقای مهندس چهارصدمیلیون نفر مصرف‌کننده هستند، که رقم بسیار بالایی است از این چهارصدمیلیون پرونده یکی هم پرونده من و شما بوده است. به چه اجازه‌ای و با چه روشی پرونده ما جدا شد و هدایت شدیم و از تاریکی خارج شدیم که اگر این موضوع را درست حس کنیم به‌هیچ‌عنوان دچار بازی‌های کودکانه نخواهیم شد. به‌هیچ‌وجه یک نفرسفراولی به خودش اجازه نمی‌دهد که بعد از ساعت پنج به کنگره بیاید حتی دقیقه‌ای دیر نمی‌کند یا توجیهی برای ننوشتن سی دی نمی‌آورد متوجه می‌شود که سی دی را برای خودش می‌نویسد نه برای راهنما. می‌فهمد که نوشتن سی دی باعث پیدا شدن گره و مشکلات خودش می‌شود. می‌خواهید خداوند برای ما چه‌کار دیگری بکند؟ وقتی در خلوت و درهرجای دیگری خدا را صدا می‌زنیم چگونه باید صدایش را بشنویم که بگوید من صدایت را شنیدم غیرازاین است که من بیایم کنگره و کنار شما قرار بگیرم و پیامی به من بدهید، دستم را بگیرید یا آدرسی به من بدهید؟

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

سی ,دی ,کنگره ,خودش ,پرونده ,می‌شود ,سی دی ,به من ,این موضوع ,حس کنیم ,موضوع را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صندوق سرمایه گذاری stalwitchververb Gabriel's game مرکز درمان بواسیر دکتر منصوری روستای ینگجه-بخش مرکزی استان زنجان طراحی با udec temengefa اکسس پوینت شاهین فارسی llamebcacont