محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

دیده بان محترم آقای حکیمی در رابطه با وظایف راهنما و رهجو بیان کردند: زمانی که بنده عنوان رهجو را به خود اطلاق می‌کنم باید در مسیر حرکت کنم و از خودم سؤال کنم که به کجا می‌خواهم بروم؟ چرا می‌خواهم درمان شوم؟ جوابش را باید بدانم همان‌طور که در کتاب 60 درجه می‌گوید که ما برای شما ارزش انسانی قائل هستیم و جایگاه انسان را متذکر می‌شود که در کجا هست بنابراین زمانی که می‌خواهم به مقصدم برسم باید یکسری از کارها را انجام بدهم و برای آن‌ها اهمیت قائل باشم تا به آن جایگاه انسانی دست‌یابم، زمانی که بنده با دست‌های خودم عدم تعادل در فیزیولوژی و با تفکر و القائات و آموزه‌های نادرست تخریب در جهان‌بینی‌ام ایجاد کرده‌ام حال اگر می‌خواهم به حال خوب برسم باید آن‌ها را اصلاح کنم. وقتی گفته می‌شود که شربت OT را باید رأس ساعت مقرر مصرف کرد نباید آن را با 5 دقیقه تأخیر مصرف بکنید زیرا پیکره ما مملو از سلول است و این سلول دارای ساختاری عظیم است و این ساختار خود دارای فهم و شعور و انرژی است و آن سلول منتظر تغذیه است تا با سازندگی در ساختارهایی که تخریب‌شده‌اند اصلاح ایجاد کند و ما باید مصالح را به‌اندازه درست و در زمان مناسب به آن‌ها برسانیم.

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

می‌خواهم ,آن‌ها ,سلول ,زمانی ,کنم ,برسم ,است و ,زمانی که ,که بنده ,که در ,می‌خواهم به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوربین تحت شبکه مهمون من باش قابلیتهای جدید نرم افزار حسابداری مهران فروردین کلنیک تیروئید دکتر امینی فوق تخصص بیماریهای غدد و تیروئید زر پی سی برترین سایت فارسی زبانان خرید عینک آفتابی زنانه ریبن هه‌رمان سمینار ارتباطات (وبگاه هادی زمانی) esotesos چلسمه