محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

من وقتی وارد کنگره شدم اولین قضیه‌ای که باید حل ‌شود تا حرکت من شروع شود این است که، من یک انسانی هستم که خیلی چیزها را نمی‌دانم و باید از یک منبع بالاتر فرمان‌برداری کنم و آموزش بگیرم تا بتوانم با کمک او مشکلاتم را حل کنم. وقتی این‌طوری فکر کنم، کم‌کم درب آموزش بر من باز می‌شود و کم‌کم آموزش پذیر می‌شوم، آرام‌آرام طغیان‌ها کنار می‌روند و دیگر من خودم و زندگی‌ام را با دیگران قیاس نمی‌کنم و هرچه جلوتر می‌روم تاریکی‌های درون خودم را بیشتر می‌بینم؛ البته به شرطی که تمام تمرکزم روی خودم باشد. وقتی این حس‌های منفی کنار می‌روند درمان من به‌عنوان یک همسفر تازه شروع می‌شود و این راه و مسیر طولانی است، باید مجهز به سلاح صبر و ایمان باشیم، باید با تمام عشقمان در این راه قدم برداریم و از نیروی عقل خود کمک بگیریم که راهی بس طولانی و سختی است ولی هرگز نباید ناامید شویم.

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

یک ,آموزش ,کنم ,طولانی ,می‌روند ,حل ,این راه ,کنار می‌روند ,می‌شود و ,من به‌عنوان ,به‌عنوان یک

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خبری تفریحی جامع ترین وبلاگ موسیقی آذری و ترکی اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها inundisbo سردار شهید قربانعلی سرچاهی پادگان جوادنیا قزوین #خاطرات خدمت سربازی icatstitma قطعه گمشده آپدیت نود 32،آپدیت جدید نود،آپدیت جدید نود 32،نود 32 آپدیت انجام پروژه های برنامه نویسی