محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

بعضی وقت‌هااین خود ما هستیم که دَر را برای ورود افکار و اندیشه‌های مخرب باز می‌گذاریم وبعد از مدتی از ضلع تهدید دچار تخریب می‌شویم و وقتی اجازه ورود القائات و افکارمنفی را به درون خودمان دادیم و بعدازاین کار منتظر هستیم که دیگران به ما احترامبگذارند و چنین توقعی را از دیگران داریم و در ادامه دنبال قدرت نیز هستیم که کسیبه من حرف درشت و بزرگی نزند و این خودم هستم که با چنین تفکراتی برای ذهن خودمخوراک تعیین می‌کنم. پس خوراکی که من به ذهن خود می‌دهم بسیار مهم می‌باشد و اگرمن ندانم که چه خوراکی به ذهن خود می‌دهم این دَر را برای ورود هر چیزی باز می‌گذارمو هر چیزی از هر منبع ناشناخته‌ای که باشد اجازه ورود به ذهن من را دارد و وقتی منچندین ساعت روی این خوراک‌هایی که به ذهنم داده‌ام خودم را مشغول می‌کنم و یکانرژی منفی در درون خودم انباشته می‌کنم که ممکن است در جهت خاصی به حرکت دربیایدو من در جهت منفی از آن استفاده بکنم

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

ذهن ,خوراکی ,منفی ,هستیم ,می‌کنم ,چیزی ,به ذهن ,هستیم که ,اجازه ورود ,دَر را ,برای ورود

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

fezomotur رهنمون Anpassad din egen fotbollströjor med tryck ditt namn och nummer Keri's game حسین نصیری نیا شریان انجام پروژه های NS2-3 گروه کامپیوتر پست بانک استان آذربایجان غربی از چی بگم ... عاشقانه