محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

هر جایگاه خدمتی در کنگره بار آموزشی خودش را دارد و خدمت در لژیون سردار هم از این قاعده مستثنا نیست. مخصوصاً اینکه باید از یک نیروی خیلی قوی بگذریم و بدون رسیدن به دانایی امکان‌پذیر نیست، دانایی که در ادامه آن را به دانایی مؤثر تبدیل کنیم. دراین‌بین باید بین وسوسه نفس و منطق عقل یکی را انتخاب کنیم، گاهی خدمت کردن راحت است ولی گذشتن از پول سخت است ولی وقتی بتوانیم در همه ابعاد کاری را درست انجام بدهیم لذت خواهیم برد. چیزی که در گل‌ریزان مطرح است سعی کنیم با تمام توان خودمان عمل کنیم، در کنار مخارج زندگی باید پس‌انداز هم داشته باشیم و مقداری هم بخشش داشته باشیم، چون همه آن پولی که من دارم مال من نیست امانتی است که باید به‌جای خودش خرج کنم وگرنه به‌زور از من گرفته می‌شود و چه بسا هیچ لذتی از آن نمی‌برم و حتی ممکن است باعث دردو رنج در زندگی من شود.

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

هم ,دانایی ,خدمت ,کنیم، ,داشته ,زندگی ,بین وسوسه ,به دانایی ,است ولی ,و منطق ,نفس و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آرمین مقدسی خواب های رنگی Empty Sky hagatochen کردان و گردان پایگاه اشعار محمدی فروشگاه ساعت مچی مردانه مارک دار حسین نصیری نیا تدریس آنلاین و حضوری ریاضی دبیرستان و دانشگاه Sharon's life