محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

امروز می‌خواهم از یک زاویه‌ی دیگر به این مهمان ناخوانده‌ی ریزه‌میزه نگاه کنم. جونم برای شما بگوید که قبل از تشریف‌فرمایی این مهمان بی دعوت، چقدر همه‌ی ما انسان‌های به‌ظاهر نظیفی بودیم، البته قصد جسارت ندارم خودم را عرض می‌کنم. شنیدید می‌گویند یکسری‌ها خوش‌تیپ هستند، یکسری‌ها فکر می‌کنند خوش‌تیپ هستند. من هم از آن دسته بودم که فکر می‌کردم اصول بهداشتی را رعایت می‌کنم. فکر می‌کنم امثال من به‌ظاهر نظیف کم نباشند. ازجمله کارهای ما این بود که از روی عشق و صفا دست همه را به گرمی می‌فشردیم، حالا این تا اینجا موردی ندارد، نشان از دوستی و علاقه‌مان است، اما بعدازآن، اصلاً به دلمان بدراه نمی‌دادیم با همان دستمان که به دستان عام و خاص زده بودیم، اگر چیزی تعارفمان می‌کردند، چون از ادب و نزاکت به دور بود که دستشان را رد کنیم، خوراکی را می‌گرفتیم و نوش جان می‌کردیم.

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

مهمان ,می‌کنم ,فکر ,خوش‌تیپ ,یکسری‌ها ,به‌ظاهر ,این مهمان ,بود که ,نشان از ,دوستی و ,از دوستی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داســـتـا نـــهـای دلـنـشـــیــن صـــــادق scoopsabadi Rafal smietana's blog مشهد چت|مشهد گپ|مشتی چت|دل چت|حس چت gashtogozar خداحافظی طولانی من و عشقم Whoslesale NHL Toronto Maple Leafs jerseys High Quality, Cozy to Wear. centckonmunhu sportinformation