محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

یکی از شرایط اصلی تزکیه و پالایش این است که انسان در درون خودش صادق باشد. راه تزکیه و پالایش گاهی اوقات مثل زایمان دردناک، سخت و دشوار است و آن سختی و دشواری را باید بپذیریم و سریع ناامید نشویم. اولین علاج بیماری تشخیص است، اگر موضوعی را پنهان کنم و بگویم که این‌طوری نیست هیچ‌وقت حل نمی‌شود. حالا تشخیص دادیم که آن موضوع ناصواب است و آن کبری که در وجود من هست برای من یک سری تخریب و مسائلی را به وجود می آورد. این یک قانون است که اگر شخصی از چیزهای بد خوشش بیاید آن چیزهای بد به سمتش جذب می‌شوند و وارد زندگی‌اش می‌شوند و برایش زندگی سخت و تلخی را رقم می‌زند. چیزی که من فهمیده‌ام این است که در زندگی چیزهایی برایمان پیش می‌آید که خوشمان می‌آید و از آن چیزهایی که خوشمان می‌آید برایمان اتفاق می‌افتد. حالا اگر آن چیزها بد باشند با خودش بدبیاری می‌آورد.

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

می‌آید ,تزکیه ,یک ,وجود ,خوشمان ,دشوار ,تزکیه و ,است که ,چیزهای بد ,که در ,خوشمان می‌آید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

stepganunsio salabulind ::: سکوی برتر ::: kimiya-sheklak اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها . دل نوشته دشت فاریاب/ خبری،سیاسی، اجتماعی، عاشقانه، تفریحی closed تغذیه سالم