محل تبلیغات شما
به نام قدرت مطلق الله

دستور جلسه هفته گذشته گل‌ریزان بود، به لطف خداوند و جناب مهندس دژاکام  در تمامی شعب کنگره چند سالی است که جشن گل‌ریزان را برگزار می‌کنیم. تک‌تک اعضاء کنگره در حد توان خود موظف به شرکت در این جشن بزرگ هستند و باید برای تداوم، پویایی و رساندن کنگره به‌تمامی اهدافش تلاش کنندمنِ رهجو به‌عنوان یک عضو از خانواده بزرگ کنگره 60 باید این سؤال را از خود بپرسم در برابر خدماتی که کنگره برای من انجام داده است من چه‌کاری برای کنگره انجام داده‌ام؟ جشن گل‌ریزان بهترین فرصت برای من است که بتوانم کمکی هرچند کوچک به کنگره بنمایم تا آیندگان هم از این نعمت برخوردار بشوند و بهای رسیدن به درمان، رهایی و آرامش خود را پرداخت کنم؛ زیرا کنگره یک سازمان غیردولتی و مردم‌نهاد است و با کمک اعضاء اداره و راهبری می‌شود و همه ما این را باید بدانیم که شرکت در این جشن هم جنبه مادی و هم جنبه معنوی دارد و باقیات‌الصالحاتی برای خودمان و خانواده‌مان است. امیدوارم با تمام توان خود در این جشن شرکت کنیم و با انجام این خدمت بزرگ تا حدی به آرامش برسیم و به قول شاعر که می‌گوید:

دیگران کاشتند و ما خوردیم            ما بکاریم تا دیگران بخورند

کارگاه آموزشی کنگره 60 ویژه همسفران نمایندگی شهرری

آزمون جامع شماره 4

D.SAP معجون درمانگر

کنگره ,جشن ,  ,انجام ,هم ,گل‌ریزان ,    ,در این ,این جشن ,جشن گل‌ریزان ,است که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فایل اکی مرجع فروش و خرید انواع پایان نامه ، تحقیق ، مقاله ، پروژه ، ترجمه ، پاورپوینت ، انواع طرح های کسب و کار و ... William's info riedtobohig عاشق باش زنده باش -یاس 961 آموزشی - سرگرمی- جالب Randolph's site camdopercoi فروشگاه گیم و بازی play station4 bookvetersi جامسواکی دی 1399 اتوماتیک فانتزی دیواری پلاستیکی کودکانه 2020